TESLİMAT SÜRESİ

Sipariş verdiğiniz ürünlere göre çıkış süresi değişmektedir. Hafta içi saat 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. 16:00’dan sonra veya hafta sonu verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. Sitemize hafta içi verilen siparişler banka onayı alındıktan sonra aynı gün kargolanır, Suppliday.com‘un kargo şirketlerinin toplama merkezlerine çok yakın bir konumda bulunması sayesinde hafta içi saat 16.00 a kadar gelen siparişler yoğunluğa ve stok duruma bağlı olarak aynı gün kargoya verilir. Teslimat adresinin Firmamıza uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Cumartesi günü Türkiye içi kargo firmaları yarım gün çalışmakta olup, sınırlı teslimat yapılmaktadır. Pazar ve resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır. Bu nedenle Cumartesi günü adresinize yapılacak teslimatların Pazartesi gününe sarkması ihtimali vardır. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından taşıma garantisi ile size teslim edilecektir. Teslimat esnasında kargonuzda hasar ya da ezilme olduğunu düşünüyorsanız lütfen kargo görevlisine Hasar Tazmin Formu düzenletiniz.

Satın aldığınız ürünler onay e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Suppliday.com güvenilir bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Nadiren birden fazla tüketicinin aynı ürünü satın alması söz konusu olabilir ve ürün stoklarında anlık tükenme durumu oluşabilir. Bu durumda ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise hemen temin yoluna gidilir. Bu sürenin 3 günü aşması durumunda size bilgi verilir ve ürünün temin süresi müşteri tarafından kabul edilmez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir. .

Suppliday.com sitemizden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliği bizim için ön plandadır. Kredi kartı ile ödeme yapıldığı durumlarda fatura/ödeme kontrolü yapılmaktadır. Ayrıca gerekli görüldüğünde alt sınır gözetmeksizin siparişleriniz Banka Güvenlik Onayından geçirilmektedir. Kontroller sonrasında siparişinizin onaylandığına dair bir bilgi e-posta aracılığı ile size ulaştırılmaktadır. Bu onaylardan sonra siparişiniz teslimat aşamasına gelmektedir. Bu nedenle ürünlerin kargoya tesliminde bir günlük gecikme olabilmektedir. Ürünleriniz kargoya teslim edildiğinde bulunduğunuz konuma bağlı olarak en erken 1, en geç 10 iş günü içinde elinize ulaştırılmaktadır. 10 günlük süre azami olup uygulamada en fazla 4 iş gününde siparişler elinize ulaşmaktadır. Genel olarak anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo firması Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır..

 

STOK SINIRLILIĞI

Firmamız stoklara dayalı bir sanal mağazacılık hizmeti sunmaktadır. Bununla birlikte bazı ürünler stoklarımızda bulunmamaktadır. Vermiş olduğunuz siparişlerdeki ürünün nadiren de olsa stoklarımızda olmaması veya tedarikçi firmanın stoklarında bulunmaması durumunda web sitemizde kaydetmiş olduğunuz irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan size ulaşılarak bilgi verilecektir. Bu nedenle kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız çok önemlidir. Özellikle sistemimizde kayıtlı bulunan iletişim bilgilerinizin doğru olduğundan emin olunuz.

Suppliday.com stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını saklı tutulur. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Ödeme kredi kartı ile yapılmışsa iade işlemi kredi kartına yapılacaktır. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı Suppliday.com sorumlu tutulamaz. Genelde iadeler bankalar arası mahsuplaşma sebebiyle kredi kartlarına 72 saat içerisinde yansımaktadır.

ÜRÜN RENK & AKSESUAR SEÇENEKLERİ

Siparişini vermiş olduğunuz ürünün alt açıklamasında renk seçeneği yoksa veya sipariş not kısmına ek bilgi olarak renk konusunda tercih veya açıklama yapılmamışsa stoklarda mevcut olan ürün gönderilir. Ürün fotoğraflarına dekoratif olarak konulan aksesuarlar ürün fiyatlarına dahil değildir. Ürün açıklamasında aksesuar hediyeli olan ürünler özellikle belirtilmektedir. Açıklama olmayan aksesuarlar satışa sunulan ürüne dahil değildir.

ADRES:

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Güvenlik açısından kargodan ihbarlı teslimat yapılmamaktadır.

Suppliday.com (DDL Medikal)
Adres: Tarabya Mah. Sanatçılar Sitesi Hançayırı Yolu Sk. Küme Evler 39A Blok 10B Sarıyer/İstanbul
Telefeon : 90 (212) 278 80 81
E-Mail : iletisim@suppliday.com